contactgegevens

ik heb een vraag

uw contact

Peter Dijkstra 2
Peter Dijkstra
directielid
johan-van-dijk
Johan van Dijk
directielid

Johan van Dijk

06 43 47 74 70

johan.van.dijk@ctgroep.nl

Peter Dijkstra

06 53 78 94 55

peter.dijkstra@ctgroep.nl

Arjen  Jansen

06 51 59 71 73

arjen.jansen@ctgroep.nl

Willemijn Kemp

06 43 09 27 73

willemijn.kemp@ctgroep.nl

Marie Locher

06 21 48 86 23

marie.locher@ctgroep.nl

Hanneke Niemeijer

06 49 77 78 47

hanneke.niemeijer@ctgroep.nl

Ger Plat

06 51 08 58 15

ger.plat@ctgroep.nl

Kees Veenstra

06 51 55 10 13

kees.veenstra@ctgroep.nl

Team 1

gegevens

vragen en contact

78d607068cd064420401737e12f83bae_M

C&T Ontwikkeling BV

Inschrijvingsnummer Kamer van Koophandel 

55 48 28 21

BTW nummer       

NL 8111.10.564

Bankrekening

NL 41 RABO 0169 1517 00

financieel contact

ik heb een financiële vraag

uw financiële contact

Kees Veenstra

BTW vrijstelling

Voor organisaties die geen BTW in rekening brengen, kunnen wij in principe onze cursussen vrij van BTW aanbieden. Wij zijn daarvoor gecertificeerd door het CRKBO.

Leveringsvoorwaarden

Al onze diensten worden geleverd onder onze leveringsvoorwaarden, die zijn gedeponeerd bij de Kamer van Koophandel in Noord Nederland onder nummer 01106690.

Natuurlijk kunt u ze hier ophalen

Op zoek naar een uitstekende tijdelijk leidinggevende, coach, adviseur of trainer?